Pan Pacyniak – katecheza w czasie pandemii

Przedstawiam Wam Pana Pacyniaka. Przyjechał dzisiaj do mnie, a raczej przysłał się sam. Odebrałem go z paczkomatu. Obawiał się przyjechać pociągiem z racji koronawirusa. Jakoś udało mu się zapakować i w końcu dotarł do Gdyni.

Przez najbliższe dni lub tygodnie, będzie pomagał w internetowym duszpasterstwie dzieci. Internetowym? No właśnie. Z powodu pandemii przenieśliśmy prawie wszystko do internetu.W Niedziele prowadzimy transmisje Mszy Świętych o 10:30 i 12:00 na naszym kanale na FB (tutaj), w dodatku na tym samym profilu, każdego wieczoru prowadzimy transmisję Różańca Świętego z naszej zakonnej kaplicy. Ponadto odświeżyłem mój kanał na YT (tutaj), na którym regularnie wrzucam filmiki dla dzieci i młodzieży.

Kilka dni temu pomyślałem o katechezie dla najmłodszych parafian. Dlatego też zamówiłem go w sklepie internetowym. Dzisiaj odebrałem go z paczkomatu i nagrałem pierwszy film z Panem Pacyniakiem dla przedszkolaków i dzieci z klas 0-3. Zobaczcie co z tego wyszło. Film jest dostępny TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *