UWIELBIENIOWA ŁÓDŹ RATUNKOWA!!!

Mam niesamowitą przyjemność opowiedzieć Wam o UWIELBIENIOWYCH ŁODZIACH RATUNKOWYCH.

Kilka late temu, młodzi gromadzący się przy kościele jezuitów w Łodzi, rozpoczęli comiesięczne uwielbienia Pana Boga… w swoim stylu, z pomocą wielu oddanych dorosłych. Na każde spotkanie zawsze jest zapraszamy gość, który opowiada o swoim spotkaniu z Bogiem. Tych gości było już kilkudziesięciu. Byli to chociażby Marcin Zieliński, Ania Bonk, Michał PAX Bukowski i Kasia Szlonzak, nasz Arcybiskup Grzegorz Ryś, czy też Kardynał Konrad Krajewski.

 

UŁR jest czasem wspólnego świętowania, bycia blisko Pana Boga, w taki sposób, który później prowadzi do głębi. Zawsze zapraszamy do tego, aby po UŁR kontynuować swoją drogę z Panem w jakiejś wspólnocie. Tutaj, na Sienkiewicza 60 działa wspaniała ekipa młodych ze wspólnoty „Młodość – lubię to!”. Są też ci, którzy byli u początkach wspólnoty, jak i samego UŁR, czyli charyzmatyczna wspólnota „Efez” i zespół „Ocaleni”.

Każde spotkanie na UŁR porusza głęboko serca. Sam byłem świadkiem tego, jak młodzi, którzy przychodzili na początku z niechęcią, bo zaprowadził ich ksiądz katecheta, wychodzili z kościoła bardzo mocno poruszeni i wzruszeni.

Najbliższa, urodzinowa Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa, odbędzie się w piątek, 21 kwietnia o 19:00, jak zawsze w kościele jezuitów w Łodzi na Sienkiewicza 60!

 

Zobaczcie, jak na UŁR zapraszają moi młodzi. I proszę… nie burzcie się na słowo „impreza”… w końcu są to 8 urodziny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do paska narzędzi