Zapraszam do odsłuchania pierwszej części rekolekcji adwentowych „Oczekuję.” (Trzeba kliknąć obok zer… na pewno pójdzie :))
Co obecnie nosisz w swoim sercu? Kim według siebie jesteś? Jak Ciebie odbiera Jezus?
Zapraszam do odsłuchania pierwszej części rekolekcji adwentowych „Oczekuję.” (Trzeba kliknąć obok zer… na pewno pójdzie :))
Co obecnie nosisz w swoim sercu? Kim według siebie jesteś? Jak Ciebie odbiera Jezus?